Uživatel nepřihlášen
Vernys's Empire
RSS kanál blogu
Píše: vernys - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Vernys's Empire

Vernys jméno mé!

Sobota 28.5.2011 19:23 - Autor: vernys
To se mi líbí

Vernys jméno mé!Jsem tu s vámi již od začátku existence tohoto webu. Napsal jsem již nemalý počet článků a až do teď jsem měl tu drzost vám neříci kdo vlastně je ten Vernys a co tady pohledává.

Mé celé jméno zní Jan Verner, narodil jsem se 4.12 1995 a v současné době mi je15 let. V současnosti studuji stále na Základní škole Aloisina Výšina v Liberci, kde jsem se také narodil. Má přezdívka není nijak složitá a myslím si, že není vyloženě špatná. Pod jménem Vernys (ve škole mi říkají spíše Verny) mě najdete skoro všude. Jdou mi mimo jiné jazyky, ve kterých jsem opravdu dobrý, a dá se říci, že mě i baví.

Co se týče mně a herní scény, na počítači hraji od nějakých 5 let, mou první hrou byl Prince of Persia, tehdy ještě ve 2D. Jako malý jsem si Prince zamiloval a hrál jsem je všechny. Dnes už to není vyloženě to, co bývalo a zjednodušování herních principů je opravdu jeden velký problém. Snažím se být pořád lepší a lepší a vše musí být naprosto dokonalé, aby se mi to zamlouvalo a opravdu líbilo. Nespokojím se, jen tak s něčím a dá se říci, že jsem více náročný a mé požadavky jsou ve většině případů velké.


 Snažím se, se všemi vycházet a zároveň být nekonfliktní. Řekl bych, že se mi to zatím daří. Jsem poměrně klidný, ikdyž to tak občas nemusí vypadat. Rád hraju hry, koukám na filmy, spím, jezdím na snowboardu a miluju dobré jídlo. Co se týče mého působení na herní scéně, je to poněkud zvláštní, ale až do minulého roku jsem měl opravdu velmi špatný počítač. Občas jsem si zahrál starší tituly, nebo jsem brouzdal na netu, ale nové tituly jsem hrával výhradně u kamarádů. Jakmile jsem dostal nové PC, velice rychle jsem se do toho dostal a vše bylo jako dříve.

Aktivně se zajímám o počítače jako takové a především o HW. Ten mě dřív vůbec nebavil a říkal jsem si, že mi je jedno, jak se jmenuje to a to, ovšem dnes je mým velkým koníčkem. Aktivně jsem se o něj začal zajímat v době, kdy jsem si měl vybrat komponenty pro můj vlastní nový stroj. Mé zkušenosti nabraly na obrátkách a už teď toho vím opravdu požehnaně a sám si říkám, jak jsem se to mohl za pouhý rok všechno dozvědět. Ve volném čase jsem také příležitostným fanouškem motocrossu a jezdím na snowboardu. Poslouchám všechno od Popu, přes trance až po Rock.

Welcome to the future 

Jak sem se již zmínil, dříve mně byla herní scéna se vším co kní patří trochu ukradena a hrál jsem v podstatě to, co tehdy frčelo a co moje železo utáhlo. Dnes je vše jinak a kupuju si hry, které opravdu stojí za to, ne žádné nahypované nekvalitní tituly, kterými se herní trh jen hemží, bohužel. Hraju především akční hry, RPG a závodní hry. Za kvalitní tituly považuji kupříkladu sérii AC, Fallout, Mirrors Edge, Mass Effect či Need for Speed nebo staré dobré GTA.


 Naopak vůbec nemám rád strategie. V současné době vlastním pouze PC, měl jsem i PSP, ale bohužel došlo k závažné nehodě, pří níž přišlo o život a nadějím na jeho oživení nedávám moc šancí. Pokud vás zajímá, co se s ním stalo, tak bylo, samozřejmě omylem, vypráno.

Pomalu se dostáváme k mému psaní. Už dříve jsem přemýšlel, že napíšu nějaký článek na DDworld díky sekci s blogy, ovšem nakonec jsem se od této myšlenky odklonil. Pak se spustil portál Zing a po chvíli se rozjela i rubrika Blogy. I přes počáteční pochybnosti, jsem se nakonec společně s kamarádem rozhodl si svůj vlastní blog založit. Můj první článek byla recenze na Metro 2033 a druhý se věnoval AMD Eyefinity, pak přišlo ještě pár dalších, o těch se ale již nebudu rozepisovat. Nyní můj blog čítá přes 20 článků, viz. obrázek:

Kdopak mě trumfne? :D
Kdopak mě trumfne? :D

Já - Redaktorem?!

Co se týče mého psaní, snažím se psát lépe a lépe a největší odměnou za mojí práci je odezva uživatelů a jsem nesmírně potěšen, když mi někdo pochválí článek či recenzi. Zhruba před pů rokem jsem jsem vyplodil článek o PhysX, jelikož jsem zase dostal chuť na psaní a nebylo co dělat. Moc velké naděje jsem tomu nedával, takže jsem napsal, zveřejnil a šel spát. WOW!  Ráno vidím, že článek se opravdu líbí a lidé se chtějí podělit o své názory. Zároveň se daný článek ten den objevil i na hlavní stránce Zingu a na Facebooku. Toto byl pro mě vrchol kariéry blogera a svého cíle jsem dosáhnul, lidem se mé články opravdu začínají líbit a můžu říci, že se budu snažit je dělat lepší a lepší.

Po, pro mě tak přelomovém úspěchu, ale přišel další šok! Parta lidí z CZEN v čele s JakERem mi nabídli, abych pro ně psal, no řekl jsem si, že moje články budou nejspíš opravdu dobré a tak jsem to vzal a co říct, byl jsem vskutku nadšen.


V současné době jsem společně s Amaharou a pár vybranými jedinci diktátor a prosazuji zde své ideologické názory. Co se týče mé implementace sem, pak musím poděkovat svému kamrádovi za vnuknutí myšlenky sledovat, podle mě, nejlepší pořado hrách v ČR a sice, našeho oblíbeného Indiana. Pak víme jak to dopadlo, Indian se Zingem navázal partnerství výměnou za databázi uživatelů a bylo to. Mimo to musím Zingu vznést opravdovou pokonu, jelikož za necelý rok se dokázali vypracovat na nejobsáhlejší webo hrách na území České Repubiky. Opravdu skvělá práce a můžu vám říci, že mě se jen tak nezbavíte.


Tak tedy doufám, že se vám můj dnešní, poněkud kratší, ale přecijen nemálo informativní článek líbil a budu rád za plodnou diskuzi pod článkem. Pište cokoliv co vás napdane ohledně mé osoby/názorů, já smysluplnou diskuzi velice rád uvítám a pokud se tak stane, zítra až se probudíte na vás v blogové sekci bude čekat milý dárek :)

Tisk
Hodnocení:
( 8.7 / 40 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Vernys jméno mé!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
nezmar    dobrý článeknezmarnezmar6939    10.6.2011 21:08 nezmar

dobrý článek

callbad    Celkom dobrý článokcallbadcallbad7049    8.6.2011 18:49 callbad

Celkom dobrý článok

JakER    vernys: On nemluví do mikrofonu jen půl hodiny, ale třeba celý den! Na Skypu. :D Je to pak minimální rozdíl jestli má zapnutý Fraps nebo ne.JakERjaker2265    29.5.2011 20:37 JakER

vernys: On nemluví do mikrofonu jen půl hodiny, ale třeba celý den! Na Skypu. :D Je to pak minimální rozdíl jestli má zapnutý Fraps nebo ne.

RockMax    vernys: Je to úplně jednoduché, nauč se samomluvu :DRockMaxrockmax725    29.5.2011 13:25 RockMax

vernys: Je to úplně jednoduché, nauč se samomluvu :D

vernys    Jo, já RockMaxe obdivuju, protože třeba já bych to snad nedokázal takhle vysvětlit a mluvit půl hodiny do mikrofonu taky není zrovna moje parketa :lala:vernysvernys1495    29.5.2011 13:23 vernys

Jo, já RockMaxe obdivuju, protože třeba já bych to snad nedokázal takhle vysvětlit a mluvit půl hodiny do mikrofonu taky není zrovna moje parketa :lala:

Fatal.Error=XP    Playman: Kdyby tu byla Dvacítka, tak by ode mě dostal RockMax víc. Ale kvůli tomu dát vernysovy jenom 4* je ubohý.Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036    29.5.2011 12:45 Fatal.Error=XP

Playman: Kdyby tu byla Dvacítka, tak by ode mě dostal RockMax víc. Ale kvůli tomu dát vernysovy jenom 4* je ubohý.

RockMax    Jak se na mě všichni vrhli :D Já se nedám :DRockMaxrockmax725    29.5.2011 10:58 RockMax

Jak se na mě všichni vrhli :D Já se nedám :D

vernys (Pro hodnocení musíte být přihlášen  Tak to bych měl zapracovat :-Dvernysvernys1495    29.5.2011 01:49 vernys

Tak to bych měl zapracovat :-D

JakER    Vernys: Chlape, ale ty máš jen o jeden článek víc než já. :DJakERjaker2265    29.5.2011 01:32 JakER

Vernys: Chlape, ale ty máš jen o jeden článek víc než já. :D

Playman    Jeho nepředeženeš nikdy RockMaxi, je rozdíl jestli děláš videa anebo se snažíš o něco smysluplného jako to dělá Verny. :lala:Playmanplayman62    29.5.2011 01:06 Playman

Jeho nepředeženeš nikdy RockMaxi, je rozdíl jestli děláš videa anebo se snažíš o něco smysluplného jako to dělá Verny. :lala:

vernys    Myslím, že měl na mysli počet článků, ale je fakt, že mě spíš předežene v počtu hozených šurikenů na jeho osobu, bohužel...vernysvernys1495    28.5.2011 22:36 vernys

Myslím, že měl na mysli počet článků, ale je fakt, že mě spíš předežene v počtu hozených šurikenů na jeho osobu, bohužel...

JakER    RockMax: :D :D :D "Předeženu"? A v čem, kvalitě nebo průměrem shuriken strikerů? Je v tom totiž podstatný rozdíl. Vernys: Ano, rozumíme si opravdu bezvadně.JakERjaker2265    28.5.2011 22:35 JakER

RockMax: :D :D :D "Předeženu"? A v čem, kvalitě nebo průměrem shuriken strikerů? Je v tom totiž podstatný rozdíl. Vernys: Ano, rozumíme si opravdu bezvadně.

vernys    Jo, na to si rád počkám RockMaxi :-Dvernysvernys1495    28.5.2011 22:31 vernys

Jo, na to si rád počkám RockMaxi :-D

RockMax    Předeženu tě zachvilku :DRockMaxrockmax725    28.5.2011 22:25 RockMax

Předeženu tě zachvilku :D

Amahara    Vernysi pracuje se na tom, ale momentálně se připravuje hned několik důležitých projektů a lov na Naruto komando musel jít bohužel stranou :lala: .Amaharaamahara5002    28.5.2011 22:19 Amahara

Vernysi pracuje se na tom, ale momentálně se připravuje hned několik důležitých projektů a lov na Naruto komando musel jít bohužel stranou :lala: .

Qartter    Playman- nemusíš se omlouvat za mojí špatnou češtinu :-(Qartterqartter6175    28.5.2011 22:17 Qartter

Playman- nemusíš se omlouvat za mojí špatnou češtinu :-(

vernys    Díky všem za pozitivní komentáře a hodnocení :lol: Má to pro mě nesmírně velikou cenu. JakERe to slyším rád, že máme hodně společných věcí, alespoň si dobře rozumíme, což je fakt, soudě podle totožnosti našich názorů. BTW: Už začíná Shuriken War, děti se probudili a jdou dělat to co umí, klikat na hvězdičky. Kdopak dal tu 2, to se nedokážeš přiznat viď? ! Budeš raději vše sledovat opodál za křovím, ale co už někteří lidé zkrátka nedokáží pochopit jednoduchý princip, který za vzniknutí takového článku stojí. Nechci aby to vypadalo, že tady brečím, ale jedná se o problém, který by se už opravdu měl začít řešit. Jistě, nese to nějaká rizika, ovšem dalo by se předejít jednohvězdičkovým šurikenům a pokud by daný jedinec byl tak statečný a stejně tu 2 dal, z 80% by to bylo oprávněné...
Každopádně vám, kteří hodnotíte kladně a přesně tak, jak to cítíte, vám mnohokrát děkuji a gratuluji, že jste ještě neztratili sami sebe :thumbup:
vernysvernys1495
    28.5.2011 21:58
vernys

Díky všem za pozitivní komentáře a hodnocení :lol: Má to pro mě nesmírně velikou cenu. JakERe to slyším rád, že máme hodně společných věcí, alespoň si dobře rozumíme, což je fakt, soudě podle totožnosti našich názorů. BTW: Už začíná Shuriken War, děti se probudili a jdou dělat to co umí, klikat na hvězdičky. Kdopak dal tu 2, to se nedokážeš přiznat viď? ! Budeš raději vše sledovat opodál za křovím, ale co už někteří lidé zkrátka nedokáží pochopit jednoduchý princip, který za vzniknutí takového článku stojí. Nechci aby to vypadalo, že tady brečím, ale jedná se o problém, který by se už opravdu měl začít řešit. Jistě, nese to nějaká rizika, ovšem dalo by se předejít jednohvězdičkovým šurikenům a pokud by daný jedinec byl tak statečný a stejně tu 2 dal, z 80% by to bylo oprávněné...
Každopádně vám, kteří hodnotíte kladně a přesně tak, jak to cítíte, vám mnohokrát děkuji a gratuluji, že jste ještě neztratili sami sebe :thumbup:

Playman    Velmi ale velmi zajímavé. Zdařilé. Doufám že se takhle představí všichni... Qartter: Tvých, mých ... To mě doslova a do písmene bilo do očí, tak sorry.Playmanplayman62    28.5.2011 21:19 Playman

Velmi ale velmi zajímavé. Zdařilé. Doufám že se takhle představí všichni... Qartter: Tvých, mých ... To mě doslova a do písmene bilo do očí, tak sorry.

Qartter    jo a Vendys, JakER a další. . ! ! ! dlužítemi 1 mil. skopírovali jste tak "trochu" můj život a porušily jste autorský práva mích rodičů :-DQartterqartter6175    28.5.2011 20:35 Qartter

jo a Vendys, JakER a další. . ! ! ! dlužítemi 1 mil. skopírovali jste tak "trochu" můj život a porušily jste autorský práva mích rodičů :-D

Qartter    10/10 a kupuju si na to autorský práva :-D :-D jestli to bude někdo chtít sfilmovat 8-)Qartterqartter6175    28.5.2011 20:32 Qartter

10/10 a kupuju si na to autorský práva :-D :-D jestli to bude někdo chtít sfilmovat 8-)

JakER    V současné době se zde, v blogové sekci Zingu rozjel trend představování se a tak jsem si řekl, že asi tayk sepíšu nějakou tu "seznamovačku". Jenže co to nevidím, už je skoro zbytečné psát! Máme toho opravdu až moc společného. Skoro by to vypadalo, že moje představení jako by kopírovalo to tvoje. :D Rád poslouchám vše od trance až po rock, jezdím no snowboardu, jsem jeden z triumvirů Zingu a taky mám rád dobré jídlo (překvapivě) ! :D Též mám rád kvalitní a neotřelé tituly a ne jen přehypované kousky ala CoD. Já se sice tolik o HW nezajímám, ale to přijde se sestavováním nového PC. Skvělé představení Verny, jako vždy! Byl bych blázen kdybych ti tam nestřelil nejméně tu 10/10. :lala:JakERjaker2265    28.5.2011 20:12 JakER

V současné době se zde, v blogové sekci Zingu rozjel trend představování se a tak jsem si řekl, že asi tayk sepíšu nějakou tu "seznamovačku". Jenže co to nevidím, už je skoro zbytečné psát! Máme toho opravdu až moc společného. Skoro by to vypadalo, že moje představení jako by kopírovalo to tvoje. :D Rád poslouchám vše od trance až po rock, jezdím no snowboardu, jsem jeden z triumvirů Zingu a taky mám rád dobré jídlo (překvapivě) ! :D Též mám rád kvalitní a neotřelé tituly a ne jen přehypované kousky ala CoD. Já se sice tolik o HW nezajímám, ale to přijde se sestavováním nového PC. Skvělé představení Verny, jako vždy! Byl bych blázen kdybych ti tam nestřelil nejméně tu 10/10. :lala:

Bela    Tradične dobrá kvalita, teším sa na nové články technického zamerania. U mňa je to za 10. ;-)Belabela2855    28.5.2011 20:00 Bela

Tradične dobrá kvalita, teším sa na nové články technického zamerania. U mňa je to za 10. ;-)

Amahara    Začíná se m tu líbit čím dál tím víc. Komunita se slibně rozjíždí, z představení na blogové sekci Zingu se za chvíli stane tradice a hlavně komunita si umí udělat pořádek v debatách sama a nemusí brečet po moderech a adminech. Ke článku ale putuje jasná desítka. Ten assassin mohl být trochu menší, ale jinak je to opravdu zdařilý článek :lala: .Amaharaamahara5002    28.5.2011 19:47 Amahara

Začíná se m tu líbit čím dál tím víc. Komunita se slibně rozjíždí, z představení na blogové sekci Zingu se za chvíli stane tradice a hlavně komunita si umí udělat pořádek v debatách sama a nemusí brečet po moderech a adminech. Ke článku ale putuje jasná desítka. Ten assassin mohl být trochu menší, ale jinak je to opravdu zdařilý článek :lala: .

Raccon    vernys... vernys... vernys... :D Supr článek!Racconraccon2993    28.5.2011 19:31 Raccon

vernys... vernys... vernys... :D Supr článek!

Fatal.Error=XP    Výborný článek, fakt, že je to představení je jen třešnička. Naprosto mě dojal příběh o vypraném PSP (slza ukápla) . 10Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036    28.5.2011 19:28 Fatal.Error=XP

Výborný článek, fakt, že je to představení je jen třešnička. Naprosto mě dojal příběh o vypraném PSP (slza ukápla) . 10